Do Arłamowa przyjadą:
Piotr Świerczewski - pochodzący z Nowego Sącza polski piłkarz, trener piłkarski i zawodnik MMA. W reprezentacji Polski występował przez 11 lat, rozegrał 70 spotkań, w tym dwa na mundialu w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku. Grał na pozycji pomocnika. W karierze klubowej sięgał m.in. po Puchar Polski (1991, 1993, 2004, 2007), Superpuchar Polski (1992, 2004) i Puchar Ekstraklasy (2007). Profesjonalną karierę piłkarską Świerczewski zakończył w 2010 r. Później odnalazł się w roli trenera piłkarskiego (prowadził Znicz Pruszków, Łódzki KS, Motor Lublin). W 2019 r. zadebiutował jako zawodnik MMA.
Tomasz Rząsa – urodzony w Krakowie polski piłkarz grający przeważnie na pozycji obrońcy. Zaczynał jako zawodnik Cracovii. W połowie lat 90. przeniósł się do szwajcarskiego Zurychu. Ze swoim klubem dwukrotnie sięgał po mistrzostwo kraju. Karierę klubową Rząsa kontynuował w Holandii. Z Feyenoord Rotterdam w 2000 r. zdobył superpuchar kraju. Wśród największych sukcesów można wymienić zdobycie Pucharu UEFA w 2002 roku i udział na mistrzostwach świata w Korei Południowej i Japonii. Na swoim koncie Rzęsa ma 36 spotkań rozegranych w polskiej drużynie narodowej. Po zakończeniu profesjonalnej kariery piłkarskiej został działaczem sportowym i trenerem.
Marcin Wasilewski – polski piłkarz z Krakowa grający na pozycji środkowego obrońcy, reprezentant Polski. Zaczynał w Hutniku Kraków, potem grał m.in. w Śląsku Wrocław, Lechu Poznań, belgijskim RSC Anderlecht i angielskim Leicester City. Karierę kończył w kraju, w Wiśle Kraków. W drużynie narodowej występował w latach 2002–2013, brał udział w mistrzostwach Europy w 2008 i 2012 roku. Jako reprezentant Polski zagrał aż w 60 spotkaniach. Z Anderlechtem wielokrotnie sięgał po najważniejsze trofea w Belgii i aż czterokrotnie wywalczył ze swoją drużyną mistrzostwo kraju. W Anglii z jego udziałem Leicester City zdobyło mistrzostwo w sezonie 2015/2016. Profesjonalną karierę piłkarską zakończył w 2020 r. W 2022 roku został ekspertem piłkarskim.
Radosław Gilewicz - pochodzący ze Śląska polski piłkarz i komentator sportowy. Grał na pozycji napastnika, w reprezentacji Polski występował w latach 1997-2001, rozegrał 10 spotkań. Kluby, w których występował to m.in. GKS Tychy, Ruch Chorzów, Polonia Warszawa, VfB Stuttgart, FC Tirol Innsbruck i FK Austria Wiedeń. Za granicą Gilewicz zdobywał najważniejsze trofea: Puchar Niemiec, Puchar Austrii i aż czterokrotnie mistrzostwo Austrii. W sezonie 2000/01 został królem strzelców. Karierę piłkarską zakończył w 2009 roku, w latach 2013-2021 był trenerem. Obecnie skupia się na roli komentatora sportowego.
Robert Podoliński – urodzony w Siemiatyczach polski piłkarz, trener piłkarski oraz komentator sportowy. Jako zawodnik na murawie występował m.in. w KS Piaseczno, MKS Łomianki, Gwardia Warszawa i Mazowsze Grójec. Podoliński szybko skupił się na karierze trenerskiej, prowadził młodzieżówkę Legii Warszawa, potem m.in. MKS Piaseczno, Cracovię i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ostatnia drużyna, którą trenował w 2017 r. to Radomiak Radom. W kolejnych latach Podoliński odnalazł się w roli eksperta i komentatora sportowego. Współpracował m.in. z TVP Sport, relacjonując spotkania Ligii Mistrzów UEFA czy mecze polskiej reprezentacji na mundialu w Rosji w 2018 r. i w Katarze w 2020 r.
W treningach zorganizowanych przez piłkarzy wezmą udział także dziennikarze sportowi: Rafał Patyra i Bartek Ignacik.
Serdecznie zapraszamy!